Rada wspólnoty:

ks. dr hab.  Mariusz Chamarczuk
ks. dr Radosław Błaszczyk (Wr)
ks. mgr Marek Babicz
ks. mgr Józef Dubiniec
ks. mgr lic. Marcin Nowicki
ks. mgr Piotr Przyborski
ks. mgr Tomasz Kościelny
ks. dr Maciej Sarbinowski

Sektory pracy i pełnione funkcje

Postnowicjat – WSD TS:

Ks. Chamarczuk Mariusz dyrektor wspólnoty, rektor WSD TS, wykładowca; pomoc w parafii
Ks. Błaszczyk Radosław wikariusz dyrektora, opiekun współbraci chorych, opiekun alumnów-asystentów, wykładowca, wychowawca kursu I; pomoc w parafii
Ks. Nowicki Marcin prorektor ds. studiów, Inspektorialny Duszpasterz Salezjanów Współpracowników, wykładowca, wychowawca kursu II; pomoc w parafii
Ks. Dubiniec Józef ekonom wspólnoty, zarządca Gospodarstwa „Lenda”, pomoc duszpasterska w Kowalewie, wykładowca; pomoc w parafii
Ks. Leciej Bolesław spowiednik w postnowicjacie, ojciec duchowny, pomoc duszpasterska w parafii, spowiednik Sióstr Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, ogrodnik

Centrum Duchowości Salezjańskiej

Ks. Klawikowski Zenon kierownik Centrum Duchowości Salezjańskiej w Lądzie, koordynator ds. formacji Regionu Europy Środkowej i Północnej, delegat regionalny Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników i Współpracownic; pomoc w parafii
Ks. Kołyszko Władysław senior, spowiednik CMW: Grabów, Ostrów Wielkopolski (2 domy), Pleszew, Dobieszczyzna, pomoc duszpasterska w Lądzie
Ks. Piaskowski Tadeusz senior, spowiednik jw. oraz księży z regionu, pomoc duszpasterska w Lądzie

Ośrodek Duchowości i Kultury w Lądzie (ODIK)

Ks. Sarbinowski Maciej kierownik, wykładowca WSD, rekolekcjonista, kierownik duchowy, Inspektorialny Duszpasterz Młodzieży
Ks. Chmielewski Dominik rekolekcjonista, kierownik duchowy, Inspektorialny Duszpasterz ds. Powołań

Oratorium – Stowarzyszenie im. bł. Piątki Poznańskiej

Ks. Przyborski Piotr kierownik oratorium
Alumni  asystencja, korepetycje, prowadzenie grup

Biblioteka klasztorna

Ks. Babicz Marek kierownik biblioteki, koordynator przewodników, pomoc duszpasterska w Lądzie
Ks. Grochal Władysław senior

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny i św. Mikołaja w Lądzie

Ks. Przyborski Piotr – proboszcz, ojciec duchowny dekanatu zagórowskiego

Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Kowalewie

Ks. Andrzej Jaczewski – proboszcz, ojciec duchowny dekanatu słupeckiego 

Dom Młodzieży im. św. Dominika Savio w Poznaniu

Ks. Kościelny Tomasz dyrektor
Ks. Marek Woś z-ca dyrektora
Dk. Tomasz Malinowski diakon
Kl. Stanisław Karsznia asystent

Seniorzy, rezydenci

Ks. Bolesław Woźny
Ks. Koszewnik Józef

Współbracia młodsi:

Kurs I

kl. Błądziński Grzegorz (Kr)
kl. Dworzak Wiktor (Pi)
kl. Ficek Aleksander (Kr)
kl. Karos Piotr (Wa)
kl. Mowiński Jakub (Wr)
kl. Nowacki Jakub (Wa)
kl. Sukta Damian (Kr)
kl. Suseł Andrzej (Wa)

Kurs II

kl. Cendrowski Maciej (Wa)
kl. Kopczyński Dariusz (Pi)
ko. Kotusiewicz Jacek (Pi)
kl. Ławnicki Wiktor (Pi)
kl. Murias Paweł (Kr)
kl. Hung Trung Nguyen (Kr)
kl. Pałucki Krzysztof (Wr)
kl. Piechowski Adam (Kr)
kl. Rosiński Norbert (Wr)
kl. Szyłak Radosław (Wa)
kl. Walkowiak Maciej (Wr)
kl. Warzocha Piotr (Pi)

Asystencja (praktyka pastoralna):

Rok I

kl. Grzegorz Bujałkowski (Pi) – Polska – Rumia
kl. Łukasz Grzenia (Wr) – Polska – Lubin
kl. Paweł Klasa (Kr) – Polska – Oświęcim
kl. Dominik Nowak (Kr) – Polska – Oświęcim

Rok II

kl. Banasiuk Jacek (Wa) – Polska – Lutomiersk
kl. Balcerzak Bartosz (Wr) – Polska – Tarnowskie Góry

kl. Buczek Mateusz (Wr) – Polska – Lubin
kl. Cebulski Michał (Kr) – Irlandia
kl. Jakubiak Dawid (Pi) – Polska – Szczecin
kl. Karsznia Stanisław (Pi) – Polska – Poznań
kl. Lehmann Paweł (Wr) – Malta
kl. Machola Dan (Pi) – Polska – Aleksandrów Kujawski
kl. Papierz Mateusz (Kr) – Polska – Kielce
kl. Potęga Paweł (Pi) – Włochy – Rzym
kl. Sierota Robert (Pi) – Wielka Brytania
kl. Wójcik Łukasz (Kr) – Wielka Brytania
kl. Żydziak Arkadiusz (Wr) – Polska – Kopiec

 

 

Pi – Inspektoria Pilska, Wa – Inspektoria Warszawska
Kr – Inspektoria Krakowska, Wr– Inspektoria Wrocławska