Rada wspólnoty:

ks. mgr Sławomir Łubian (Wa)
ks. dr hab.  Mariusz Chamarczuk

ks. dr hab. Radosław Błaszczyk (Wr)
ks. mgr Wojciech Pettke
ks. mgr lic. Dariusz Dynak – Michalski
ks. mgr Ryszard Świrydziuk
ks. mgr Tomasz Kościelny
ks. dr Maciej Sarbinowski

Sektory pracy i pełnione funkcje

Postnowicjat – WSD TS:

Ks. Sławomir Łubian dyrektor wspólnoty, rektor WSD TS, wykładowca; pomoc w parafii
Ks. Mariusz Chamarczuk wikariusz dyrektora, koordynator renowacji kościoła i klasztoru – Pomnika Historii, wykładowca, pomoc w parafii
Ks. Błaszczyk Radosław spowiednik CMW: Grabów, Ostrów Wielkopolski (2 domy), Pleszew, opiekun współbraci chorych, opiekun alumnów-asystentów, Katecheta seminaryjny, wykładowca, wychowawca kursu I; pomoc w parafii
Ks. Dynak – Michalski Dariusz prorektor ds. studiów, wykładowca, wychowawca kursu II; pomoc w parafii
Ks. Wojciech Pettke ekonom wspólnoty, pomoc duszpasterska w Kowalewie, pomoc w parafii
Ks. Leciej Bolesław spowiednik w postnowicjacie, ojciec duchowny, pomoc duszpasterska w parafii, spowiednik Sióstr Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, ogrodnik

Centrum Duchowości Salezjańskiej

Ks. Klawikowski Zenon kierownik Centrum Duchowości Salezjańskiej w Lądzie, koordynator ds. formacji Regionu Europy Środkowej i Północnej, delegat regionalny Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników i Współpracownic; pomoc w parafii
Ks. Kołyszko Władysław senior, Dobieszczyzna, pomoc duszpasterska w Lądzie
Ks. Piaskowski Tadeusz senior, pomoc duszpasterska w Lądzie

Ośrodek Duchowości i Kultury w Lądzie (ODIK)

Ks. Rafał Burnicki kierownik, rekolekcjonista, kierownik duchowy, Inspektorialny Duszpasterz Młodzieży
Ks. Chmielewski Dominik rekolekcjonista, kierownik duchowy, Inspektorialny Duszpasterz ds. Powołań

Oratorium – Stowarzyszenie im. bł. Piątki Poznańskiej

Ks. Świrydziuk Ryszard kierownik oratorium
Alumni  asystencja, korepetycje, prowadzenie grup

Biblioteka klasztorna

Ks. Babicz Marek kierownik biblioteki, koordynator przewodników, pomoc duszpasterska w Lądzie

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny i św. Mikołaja w Lądzie

Ks. Świrydziuk Ryszard – proboszcz

Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Kowalewie

Ks. Andrzej Jaczewski – proboszcz, ojciec duchowny dekanatu słupeckiego 

Salezjańskie Centrum Opiekuńczo-
Wychowawcze DOM MŁODZIEŻY w Poznaniu

Ks. Kościelny Tomasz dyrektor SCOW „DOM MŁODZIEŻY”
Ks. Marek Woś wicedyrektor ds. administracji
Ks. Mirosław Kurkiewcz wicedyrektor ds. ekonomii, główny księgowy

Seniorzy, rezydenci

Ks. Bolesław Woźny
Ks. Józef Koszewnik

Współbracia młodsi:

Kurs I

kl. Piotr Kopacz (Wa)
kl. Tomasz Kułak (Kr)
kl. Mateusz Milewski (Wa)
kl. Adam Musiński (Wa)
kl. Waldemar Szczepankiewicz (Wr)

Kurs II

kl. Radosław Kaczyński (Wa)
kl. Radosław Kołodziejczak (Pi)
kl. Dawid Swęd (Kr)
kl. Bartłomiej Szczedroński (Wa)
kl. Krystian Szornel (Kr)
kl. Dawid Witko (Pi)

Asystencja (praktyka pastoralna):

Rok I

kl. Bednarczyk Piotr (Kr) – Polska – Oświecim
kl. Gil Szymon (Wr) – Polska – Tarnowskie Góry
kl. Halusiak Marek (Wr) – Malta
kl. Maszewski Jan (Wa) – Malta
kl. Motwicki Piotr (Wa) – Niemcy
kl. Ogórek Szymon (Kr) – Anglia
kl. Piątkowski Jakub (Kr) – Polska – Oświęcim

kl. Sell Grzegorz (Wr) – Polska – Kopiec

kl. Szczerbak Kamil (Wr) – Polska – 

Rok II

kl. Dworzak Wiktor (Pi) – Polska – Poznań
kl. Ficek Aleksander (Kr) – Polska – Zambia
kl. Karos Piotr (Wa) – Włochy
kl. Nowacki Jakub (Wa) – Polska – Warszawa
kl. Sukta Damian (Kr) – Polska – Malta
kl. Suseł Andrzej (Wa) – 

 

 

Pi – Inspektoria Pilska, Wa – Inspektoria Warszawska
Kr – Inspektoria Krakowska, Wr– Inspektoria Wrocławska